REGISTRACIJA

Administracijos darbo laikas nuo 08:00 iki 22:00 val.

Įsiregistravimas nuo 15:00 iki 22:00 val.
Išsiregistravimas nuo 08:00 iki 11:00 val.

Užsiregistravus, administracijoje jums bus duotas apartamentų/namelio raktas bei skirta viena vieta automobilio parkavimui stovėjimo aikštelėje.

 

KĄ RASITE POILSIAVIETĖJE

Visų tipų apartamentuose ir nameliuose rasite švarią baltą patalynę, TV, šaldytuvą, arbatinuką, indus, dušą, WC.

Poilsiavietės teritorijoje yra šašlykinių, tačiau malkomis, anglimis ir iešmais turite pasirūpinti patys.

Ant upės kranto yra pirtis, dėl jos užimtumo ir kainos kreiptis į administraciją.

 

VIETINĖ RINKLIAVA

Palangos miesto Tarybos sprendimu visi poilsiautojai, apsistojantys Palangoje ir Šventojoje, privalo susimokėti rinkliavą už naudojimąsi viešąja kurorto infrastruktūra – po 2 EUR už kiekvieną nakvynę. Šis mokestis sumokamas poilsiavietės administracijoje įsiregistruojant.

 

BENDROS TAISYKLĖS

Ramybės laikas nuo 22:00 iki 07:00 val.

Į poilsiavietę draudžiama atsivežti šunis bei kitus naminius gyvūnus.

Apartamentuose/nameliuose gali gyventi ne daugiau žmonių nei juose yra vietų. Išimtiniais atvejais, už kiekvieną papildomai apsigyvenusį žmogų (nepriklausomai nuo jo amžiaus) turėtumėte susimokėti poilsiavietės administracijoje po 20€ už parą. Šio asmens patalyne bei miegama vieta turėsite pasirūpinti patys.

Poilsiavietėje už vaikų saugumą atsako tėvai.

Piktybiškai ignoruojant poilsiavietės vidaus tvarką administracija pasilieka teisę iškeldinti poilsiautojus.

 

APMOKĖJIMAS

Jeigu rezervaciją atliekate mūsų svetainėje, o ne per booking.com platformą, privalote atlikti pilną rezervacijos apmokėjimą per 3 d.d., kitaip Jūsų rezervacija nebus patvirtinta.

Vykstant į poilsiavietę prašome su savimi turėti atsispausdinus arba išmaniajame telefone apmokėjimą už nakvynę patvirtinančią žinutę ir asmens dokumentą.

Mokėtojo ir rezervavusio asmens pavardės turi sutapti, jei mokėtojas kitas asmuo – prašome būtinai informuoti ir nurodyti mokėjimo paskirtyje. Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti rezervuoto namelio numerį ir poilsio datą.

REZERVACIJOS ATŠAUKIMAS

Prašome rezervuoti poilsio datas atsakingai ir tik įsitikinę, kad tikrai galėsite atvykti. Norintiems atšaukti rezervaciją ar negalintiems atvykti dėl asmeninių priežasčių, ar dėl karantino – pinigų negrąžiname.